Виховна година “Хто здоровий – той сміється, хай йому усе вдається!”

Дата: 13.04.2021 16:07

13 квітня, п’ятикласники разом з класним керівником Гоменюк С. С. підготували та провели відкриту виховну годину  у  формі спортивно-розважальної естафети, присвячена Всесвітньому дню здоров’я, метою якого  була пропаганда здорового способу життя у молодіжному середовищі, формування у учнів здоров’язберігаючої компетентності, розкриваючи  значення  занять фізичними вправами для здоров’я людини,  підвищення рівня фізичної культури учнів, розвиток основних фізичних якостей та рухо­вих здібностей, виховання волі до перемоги, почуття колективізму та взаємодопомоги.

Зібрались сильні, спритні, веселі, кмітливі, швидкі й витривалі учні. Обєднавшись у дві команди, учасники змагалися у найрізноманітніших конкурсах: гімнастки зі стрічкою, лінійний біг, стрибунець,знайди  слово та інші. Під час змагань школярі відгадували загадки,розказували вірші про м’яч, танцювали, співали та розважалися з Чортом та Бабаю – Ягою.

Протягом години лунав дзвінкий, веселий сміх.