Шановні педагогічні працівники, батьки та учні!!!

Дата: 06.04.2020 15:45

У період карантину психологічної підтримки потребують і дорослі (батьки, педагогічні працівники), адже події, що відбуваються у країні через поширення захворювання коронавірусом, можуть спричиняти загострення емоційно нестабільного стану, або зниження рівня стресостійкості. Дорослий, який відчуває невпевненість або знаходиться у стані паніки, не тільки не зможе допомоги, а ще й буде “токсичним” для дитини, поширюючи “вірус” емоційної нестабільності та вражаючи імунітет на рівні психіки.

Загальні джерела стресу в цей період включають:

• зниження основних видів діяльності, зменшення сенсорних стимулів та соціального залучення;
  • фінансове напруження від неможливості працювати;
  • відсутність доступу до типових стратегій подолання стресу.

Саме тому, важливими завданнями в роботі працівників психологічної служби із учасниками освітнього процесу, і, в першу чергу, із здобувачами освіти в період карантину та самоізоляції є:

- зниження рівня тривоги, страхів, паніки;

- підвищення рівня стресостійкості та підтримка емоційної рівноваги;

- запобігання соціальним ризиками серед дітей та підлітків, які перебувають вдома без догляду дорослих.

Тому, учасникам освітнього процесу, які потребують психологічної підтримки, психолог закладу готовий надати професійну допомогу можливу в умовах карантину.

За індивідуальною консультацією звертайтесь в любий час за потреби

контакти: мобільний телефон (viber): 0979729492; електр. п.: rz741130@gmail.com .

Також для отримання цікавої та корисної інформації , щодо психологічних особливостей розвитку дітей маєте змогу долучитися до сторінки та групи "практичний психолог - Жашків" у facebook.

Карантин – це нагода приділити час собі та справам, які ви відкладали на «потім».

Тому не нудьгуйте та займіться саморозвитком, покращенням здоров’я та поставте собі за мету вийти з карантину кращою версією себе!

Бережіть себе та будьте здорові.