Аплікація з серветок "Баранець"

Дата: 10.04.2021 13:45

Аплікації - це такий вид виробів, якийособливо захоплює дітей, тому як для створення своїх «шедеврів» можна використовувати безліч підручних предметів, що є в кожному будинку. Аплікації з серветок дуже прості і різноманітні, діти отримують особливе задоволення, створюючи свої роботи з цього матеріалу.Кожна дитина з раннього віку виявляєінтерес до навколишнього світу, до вивчення всього нового. Аплікації дають можливість дітям розвивати свою уяву, дрібну моторику рук, вивчати різні текстури, форми, колірну палітру, знайомитися з новими предметами, тваринами, птахами і комахами, розширювати свій кругозір. Крім того, з аплікаціями дитина розвиває свою фантазію, може розвивати сюжетну лінію та інше.