Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Дата: 07.12.2020 13:11

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.  Бібліотекарем школи та вихователем ГПД  була проведена виховна година «Діти проти насильства!»  з учнями 1-4 класів з метою посилення інформаційно-просвітницької роботи, яка направлена, в першу чергу на збільшення знань про всі форми насилля.Профілактика жорстокої поведінки, бездоглядності, безпритульності дітей, непорозуміння в сім'ї .Дити мають зрозуміти , що насилля є порушенням прав людини. Кожен з нас має сказати "Ні!" насиллю у власній родині. Адже сім'я - це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту у нашому досить бурхливому світі. Місцем, де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися і почуватися вільно кожному: і маленькій людині, і дорослому, і особі літнього віку.