Тренінгове заняття із формування комунікативних умінь і навичок для учнів 9 класу на тему: "Майстер комунікації"

Дата: 02.03.2021 12:57

На занятті учні  мали змогу розширити свої можливості, що до встановлення контактів в різних ситуаціях комунікативної взаємодії. Відпрацювали навички розуміння інших людей, себе, а також взаємин між людьми. Опанували вміння ефективного слухання. Активізували процес самопізнання та самоактуалізації. Розширили діапазон творчих можливостей. Самостійно визначили свій рівень комунікативних здібностей за допомогою вправи "Східці майстерності спілкування". Також, за допомогою міміки та жестів навчилися визначати емоційний стан інших людей ( вправа "Візуальне відчуття"). А головне - усвідомили, що для конструктивної бесіди замало спільних інтересів; тут важливим є - толерантне, сповнене емпатії відношення до субесідника.