Заняття для учнів 1 - 4 класів: "Я і безпечний інтернет"

Дата: 24.02.2021 12:27

Заняття проводилось з учнями групи продовжиного дня у тісній співпраці спеціалістів психологічної служби школи та вчителя групи продовжиного дня Маринчук О. Б. На занятті учні початкових класів мали можливість за допомогою інформаційного повідомлення (вправа "Квітка") сформувати поняття про принципи безпечного поводження в мережі. Ознайомилися та визначили основні види небезпеки, які підстерігають дітей в інтернеті. Сформували навички правильного реагування на небезпеки в інтернет мережі. Визначили культуру поведінки в інтернеті. Під час заняття учні програли ряд тренінгових вправ, таких як: "Веселий мяч", " Небезпека в інтернеті" (+ та -). На завершення, зобразили в малюнках правила поводження в інтернеті. Заняття пройшло в жвавій, невимушеній обстановці. Учні отримали не лише нові,  корисні знання, але і масу позитивних вражень.