Гурток загальної фізичної підготовки

Дата: 26.09.2019 15:45

Залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом, пропагування здорового способу життя, розвиток здібностей школярів в обраному виді спорту. Це найважливіші завдання гуртка загальної фізичної підготовки, який діє на базі закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №2, під керівництвом Ткаченко Юрія Борисовича.

Гурток "Загальна фізична підготовка" працює за програмою, яка розроблена А.Я. Сочинським (Миколаївський ОІППО) та О.Г. Шалар (Херсонський державний університет).

Основний зміст роботи гуртка полягає:

• зміцнення здоров'я та загартування учнів;
  • набуття учнями інструкторських навичок та вміння самостійно займатися фізичними вправами;
  • забезпечення всебічного фізичного розвитку;
  • формування моральних та вольових якостей, підготовка до праці, до активної суспільної діяльності;
  • закріплення умінь та навичок, вивчених на уроках з фізичної культури;
  • підготовка учнів до різноманітних змагань в рамках щорічної спартакіади серед школярів.

Розклад роботи гуртка: п'ятниця з 15:00 до 17:00

Гурток починає свою роботу із кожним новим навчальним роком. Для ефективності своєї роботи, керівником гуртка розробляється план роботи на перше та друге півріччя, який затверджується директором навчального закладу.

Гурток працює не лише на популяризацію видів спорту, що входять до переліку шкільної програми, а й прагне  розширювати кругозір серед і інших видів спорту. Тому крім стандартних змагань (баскетбол, волейбол, футбол, легка атлетика), гуртківці також беруть участь у таких видах: туризм, велосипедний туризм, теніс та ін.