Вибори президента шкільного парламенту

Дата: 05.10.2020 10:21

Цікавою подією життя школи стали вибори президента шкільного учнівського парламенту, які відбулися 30 вересня 2020 року.

Серед кандидатів були дві учениці нашого закладу: Коробко Каміла (8 клас), Арсенюк Богдана (9 клас).

На основі кращих шкільних традицій кандидати в шкільні президенти розробили програму своїх планів та дій на посаді президента школи. Тиждень передвиборної агітації завершився голосуванням учнів 5-11 класів.

У голосуванні  брали  участь 101 виборець. Після підрахунку голосів , згідно з протоколом виборчої комісії, за результатами голосування президентом школи  стала    Арсенюк Богдана - 58 голосів проти 42.

Ми бажаємо новообраному президенту наполегливості та успіхів на цій почесній та відповідальній посаді. Ми всі очікуємо приємних нових змін у нашому закладі.