Переможці обласного конкурсу «Збережемо першоцвіти»

Дата: 03.04.2019 09:01

Згідно наказу від 25.03.2019 №1 «Про підсумки обласного конкурсу «Збережемо першоцвіти» визнано ПЕРЕМОЖЦЯМИ обласного конкурсу і нагороджено Грамотою комунального закладу «Черкаський обласний Центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» за зайняте:

І МІСЦЕ

ШВЕЦЬ Анастасія, вихованка гуртка «Природа і фантазія» Будинку дитячої та юнацької творчості Жашківської міської ради (керівник Бабенко О. М.).

ІІ МІСЦЕ

ПАЛІЙ Ярослава, вихованка гуртка «Казковий світ іграшки» Будинку дитячої та юнацької творчості Жашківської міської ради (керівник Шевчук Л. В.) сувенір «Тюльпани».

ПРИСЯЖНЮК Дарія, учениця Жашківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 Жашківської міської ради (вчитель біології Гвоздик І.О.) сувенір «Матінці-Землі даруєм першоцвіти».

КОНОНЕНКО Іван,  учень Жашківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 5 Жашківської міської ради (вчитель біології Задорожня В.М.) сувенір з покидькового матеріалу «Земля для життя, а не для сміття».

ЛОЗОВСЬКА Софія,  вихованка гуртка «Вишиванка» Будинку дитячої та юнацької творчості Жашківської міської ради (керівник Душенківська Л.П.) картина «Підсніжники».

Конкурс сприяв бережливого ставлення до природи та збереження першоцвітів. Поєднанню творчості та майстерності виконавців.

Дякую за розуміння і співпрацю!