Навчальні екскурсії та навчальна практика в 1- 4 класах

Класоводи початкових класів  провели цікаво та з користю екскурсії  і навчальну практику з учнями 1-4 класів.  Впродовж  1-4 червня діти досліджували природу рідного краю, заготовляли природні матеріали для виробів на уроках трудового навчання, здійснили екскурсії в парк, в бібліотеку, в музей гармоніки, краєзнавчий музей,    ознайомились зі спортивним обладнанням, грали в спортивні ігри, вираховували периметр класу, повторювали правила дорожнього руху під час екскурсії містом, спостерігали за змінами  в природі.

18:22 06.06.2021

Відкритий урок з географії

Урок з географії "Погода. Метеорологічні станції" в 6 класі відвідали члени природничо - математичного  обєднання закладу. Учні проводили спостереження за погодою на умовній метеостанції, демонстрували прилади для визначення показників погоди, називали місцеві ознаки погоди, вирішували проблемні та логічні завдання.

12:28 14.02.2020

Новий порядок підвищення кваліфікації педагогів

14 січня на педраді закладу розглянуто питання "Про підвищення кваліфікації педагогічних і науково - педагогічних працівників". Рішенням педради затверджено орієнтовний план підвищення кваліфікації на 2020 календарний рік.

09:43 28.01.2020

Працює Школа молодого вчителя

Другий рік в нашому закладі працює вчитель інформатики Цимбал Н. В.. Проблема, яку вона обрала для роботи - "Розвиток пізнавальної діяльності  на уроках інформатики". Другий рік роботи для молодого вчителя - збагачення досвідом. Наталія Володимирівна разом з наставником працює над проведенням уроків,  самоаналізом, методами роботи,  поведінкою. Уроки, які проводить вчителька, стають досконалішими, насиченішими, цікавішими.

15:32 15.05.2019