Інклюзивна освіта

Тренінг для вихователів ГПД та асистентів вчителів

У суботу, 20 квітня о 8.30 в Жашківському ліцеї №1 відбувся тренінг для вихователів ГПД та асистентів вчителів на тему: «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення» (в рамках підвищення кваліфікації).

16:50 20.04.2024

Виховна година з елементами тренінгу «Не будьмо байдужими - врятуймо наш світ від пожежі»

З метою узагальнення і закріплення знань учнів з ООП  з пожежної безпеки, в класі безпеки ліцею, було проведено виховну годину з елементами тренінгу «Не будьмо байдужими - врятуймо наш світ від пожежі».       У формі рольових  ігор та інтерактивних вправ «Несподівана ситуаці», «Я художник», «Ребус» та ін. діти вдосконалювали та розвивали швидкість реакції на виникнення небезпеки, вміння правильно реагувати на неї та допомагати іншим.

15:28 17.04.2024

Екскурсія в Жашківський Державний краєзнавчий музей

9 квітня соціальним педагогом та вчителями асистентами  для дітей ООП було організовано екскурсію в Жашківський Державний  краєзнавчий музей.       Відвідали всі  шість залів і послухали  історію нашого краю з найдавніших часів до сьогодення. У першому залі ознайомилися з археологічними знахідками  найдавніших часів, оглянули стенд, присвячений маловідомій Дрижипільській битві 1655 року, яка відбувалася поблизу села Охматів.       Побували в “українській світлиці”., 19 ст.- пер.пол.20 ст., де в окремій вітрині знаходиться традиційний одяг, зберігаються вишиті рушники і т.д., дізналися багато цікавого.     Ознайомилися з експозицією третього залу присвяченої пам’яті тисячі наших земляків, які загинули мученицькою смертю під час колективізації, голодомору 1932-1933 рр., у четвертому залі зібрані документи і речові експонати, які розповідають про героїчну боротьбу радянського народу, зокрема наших земляків, проти німецько-фашистських загарбників у роки Великої Вітчизняної війни.

14:57 09.04.2024

День «Намалюй пташку»

У 1943 році Дорі Купер, семирічна мешканка Англії, з матір'ю приїхала до шпиталю, щоб відвідати свого дядька, який був поранений на війні. У шпиталі Дорі побачила, що її дядько зовсім занепав духом, бо втратив праву ногу, підірвавшись на наземної міні. У спробі підбадьорити його, вона попросила: «Намалюй для мене пташку, будь ласка». Хоча йому було дуже погано, він вирішив зробити те, що просила дівчинка. Він подивився у вікно і намалював вільшанку.

15:09 08.04.2024

Перегляд улюблених мультфільмів

Для зняття емоційної напруги за весь тиждень навчання, соціальний педагог разом з асистентами вчителів влаштували для дітей ООП перегляд улюблених мультфільмів. Для того, щоб подивитися мультфільм, діти мали вгадати його назву за озвученням. Після перегляду мультфільмів, оживили їх героїв за допомогою розфарбованок.

14:48 05.04.2024

Майстер-клас з вирощування квітів

З дитячих років ми звикли до чарівної краси природи. Радіємо спілкуванню з нею, милуємось її красою. Природа надихала композиторів, художників на створення витворів мистецтва.

14:07 26.03.2024

День Землі

20 березня - Всесвітній день Землі. Свято запроваджено з ініціативи ООН. Дату обрали не випадково: 20 березня - День весняного рівнодення, коли пробуджується природа і починається новий рівень її розвитку.      Мета нашого заходу привернути увагу дітей до нашого спільного дому - планети Земля, нагадати про необхідність дбайливого ставлення до природи і турботи один про одного. Діти і дорослі обговорили екологічні проблеми довкілля і шляхи їх подолання в межах своїх можливостей.       В підсумку, вирішили, що тільки спільними зусиллями можна вирішити глобальні екологічні і соціальні проблеми на Землі.

14:20 20.03.2024

Виховний захід «Сила нескорених»

14 березня асистентом вчителя Цимбал Н.В. був проведений виховний захід «Сила нескорених» (до Дня українського добровольця, що відзначається 14 березня з 2018 року) разом з асистентами вчителів та соціальним педагогом для учнів з ООП.

14:34 14.03.2024

Віртуальна подорож "Місцями Кобзаря"

8 березня педагогом соціальним Маринчук О.Б. до Дня народження Тараса Шевченка сумісно із вчителями асистентами інклюзивних класів було проведено віртуальну подорож "Місцями Кобзаря". Віртуальна екскурсія місцями перебування Т.Шевченка, вшанування пам'яті Великого Кобзаря.

13:43 08.03.2024

Екскурсія в музей Української гармоніки

Саме слово «сірник» походить від слова «спиця», що означає предмет з загостреним кінцем. Різновидів і розмірів сірників багато, але найбільш поширені у використанні залишаються саме кухонні сірники.

14:22 04.03.2024